Tapety na zeď

Přikrývky a polštáře

Vybrat tu správnou přikrývku a polštář může být velmi náročné. U nás naleznete rozmanitou nabídku, kde určitě uspokojíte náročné požadavky. Při rozhodování je důležité, abyste sledovali několik parametrů. Mezi základní patří například výplň. Máme pro Vás  přikrývky a polštáře, které jsou vyplněné speciálním polyesterovým vláknem. Při výběru je dále důležité, abyste pozorně koukali na nabízené rozměry, jak polštářů tak i dek. V chladnějších měsících zcela jistě oceníte výrobky z lehkých materiálů, které naleznete i v našem sortimentu.

Vyberte si z přikrývek pro každého

Patříte mezi alergiky a musíte dbát na výběr té správné přikrývky? Alergici, nezoufejte! U nás nakoupíte výrobky i pro Vás. Zboží pro lidi s alergií musí splňovat důležitou podmínku: materiál, ze kterého jsou přikrývky vyrobené. Jedná se o materiály, které jsou odolné vůči roztočům. Pořiďte si měkký, vzdušný a lehký doplněk do Vaší postele, ve které si budete užívat kvalitního spánku.

Plnohodnotný spánek je postavený na kvalitním polštáři

Máte proležené polštáře a rozhodli jste se pro koupi nových? Neotálejte s koupí nového, jelikož polštáře zajišťují oporu krku a hlavě. Pokud Vás často bolí hlava, na vině může být právě nevhodný doplněk na spaní. Doporučujeme Vám, abyste si prohlédli naši kompletní nabídku, kde naleznete hned několik tipů na kvalitní spánek. na výběr máte z několika rozměrů. Je tedy jen na Vás, který bude Vaším společníkem na klidný spánek. 

Zobrazit celý popis »

Filtr:
Rozměr
Značka
Cena