Záclony

Tapety Schoner Wohnen 10

Schöner Wohnen a "A.S. Création »představuje desátou společnou kolekci tapet s jemnými barevnými schématy a jemnými texturami. "Jubilejní sbírka" nabízí nejen expresivní grafické vzory, ale také květinové výtisky, které rozšiřují klidnou a harmonickou náladu. Jiskra a lesk jsou vylepšeny třpytivými efekty, které vytvářejí elegantní akcenty. "

Pěkné harmonické odstíny pokryté vzácným stříbrem a zlatem, které se na stěně třpytí. Jemné, drobné praskliny na povrchu starých obrazů - tento popraskaný efekt pokrývá tapety a vytváří elegantní zázemí pro moderní prostředí. Jemné kovové otisky vynikající vzhled.Květinové motivy navzoují klidnou, harmonickou náladu.Jednoduché strukturované prosté barvy doplňují přírodní stěny v tichých tónech.

Pruhy jsou stále v módě. Jsou obzvlášť brilantní, plastické, podložené zlatým a stříbrným leskem, který vytváří jedinečné světelné efekty. Grafický design linií a oblouků - jasný, jednoduchý s atraktivním 3D efektem. Jemné vertikální a horizontální pruhy ve stříbře a ve zlatě zdůrazňují vzor a vytvářejí expresivní vzhled. Nápadné tapety s vzrušujícím prostorovým efektem v nejrůznějších odstínech dodají tu pravou atmosféru.

Zobrazit celý popis »

Filtr:
Cena
Rozsah:
-
Stav:
Zobrazených 0 položek

Tato kategorie je prázdná.