Záclony

Ručníky a osušky

Sháníte nové ručníky a osušky, které budou skvěle ladit s odstínem Vaší koupelny? U nás máte šanci pořídit různé rozměry a barevné varianty. Většina ručníků a osušek je vyrobeno z bambusu a bavlny v poměru 70/30%. Jelikož se jedná o sortiment, který je používaný každodenně, dbejte na správný výběr. Při správném praní budou ručníky a osušky stále krásně hebké a měkké. Máme pro Vás typy, které mají jednu barvu, ale pokud si potrpíte na vzory, určitě si z nabídky vyberete i Vy.

Dětské osušky pro milovníky seriálů

My myslíme i na ty nejmenší, kteří si také zaslouží ručníky a osušky podle svých představ. Pokud jsou Vaše děti milovníky kreslených seriálů, pak jim určitě uděláte radost výrobkem z této kategorie. Dětská pokožka bývá často velmi citlivá a náchylná, a proto jsou ručníky a osušky vyrobené z kvalitních materiálů, jako je například 100% bavlna. Věříme, že se budou Vaše děti těšit na každodenní koupení, pokud jim pořídíte hezkou a trendy osušku s oblíbeným motivem.

Věnujte dárkovou sadu ručníků

Čeká Vás návštěva u lidí, kteří si zařizují nové bydlení a nechcete přijít s prázdnou? Jako skvělý tip na dárek jsou právě dárkové sady ručníků a osušek, které jsou na podnosech, které lze použít i jako doplněk do domácnosti. Tyto výrobky máme skladem, a proto nebudete na svou objednávku čekat několik dnů. Věříme, že s takovým dárkem uspějete a uděláte radost. Však praktických předmětů do domácnosti není nikdy dost. 

Zobrazit celý popis »