Akce na záclony EXTRA SLEVA 10% na vše

Provázkové záclony

Sháníte něco neobvyklého a zároveň trendy pro vaše okna? Pak vás určitě zaujmou provázkové záclony, které se stanou skvělým doplňkem. Tento druh záclon v posledních letech slaví jednoznačnou renesanci. Jejich hlavní výhodou je, že je snadno naaranžujete podle svých představ. První možnost je, nechat je volně bez úpravy a druhý způsob je, že je rozdělíte na polovic a části svážete ozdobnou stuhou. Provázkové záclony jsou skvělou volbou pro každý interiér.

Vyberte si rozměr provázkových záclon podle svých představ

Každý má jiné požadavky, a proto jsme vám vyhověli a můžete si provázkové záclony vybrat podle svých možností a představ. Máme pro vás například rozměry 160 x 200, 250 x 290 nebo 160 x 290 cm. Provázkové záclony se netřepí a ani nepářou, jelikož jsou vyrobené precizně z kvalitních materiálů. I po několikátém vyprání si drží svou barvu, což zajistí dlouhou životnost. Tento druh záclon zažívá velký boom na trhu interiérového designu.

Snadné pověšení bez komplikací

Mnoho žen určitě ocení to, že s provázkovou záclonou nemusí nic dělat. Máme na mysli šitím okrajů nebo našívání jezdců. Jakmile zásilku obdržíte, můžete zboží dát ihned na okno a těšit se z nové dekorace vašich oken. Tento druh záclon vypadá opravdu efektně a vyhnete se namáhavému řasení. Vsaďte na trendy a moderní bydlení i Vy. 

Zobrazit celý popis »

Záclona kusová provázková Iris bílá

(671 Kč)
od 395 Kč
SKLADEM
-25%