Fototapety

Šedé tapety

Často slýcháte, že změna barvy na stěně dokáže udělat s interiérem zázraky? Tak přesně to platí i pro šedé tapety. Někteří si řeknou, že odstíny šedé barvy jsou nudné a nedokáží vykouzlit takovou změnu. Omyl. V naší nabídce naleznete různé druhy, které jsou doplněny v kombinaci šedého a jiného odstínu barvy. Šedé tapety jsou v moderním bydlení velmi oblíbené, a to díky své vlastnosti snadného sladění s doplňky. Připravili jsme pro vás akční ceny.

Šedé tapety jsou in už mnoho let

Mysleli jste si, že šedé tapety jsou v oblibě v poslední době? Ne, jedná se o odstín, který byl už před třiceti lety trendem panelákových bytů. V dnešní době však tyto tapety už v nabídce naleznete velmi zřídka. Přinášíme vám moderní varianty, které se shodují s moderním designem. Mezi oblíbené patří například pruhy, které jsou většinou v kombinaci s buď úplně jinými barvami a nebo se střídají pouze různé odstíny šedé. Šedé tapety se hodí do každého domu či bytu.

Vybírejte z různých materiálů

Jak jsem se již zmínili, šedé tapety byly hitem už v minulých letech, kdy jste se mohli setkat hlavně s papírovými materiály. V dnešní době si můžete vybírat z tří základních materiálů, a to z papírových, vliesových nebo vinylových. Každý materiál má svá určitá specifika, a proto je důležité, abyste si promysleli, která varianta bude tou nejlepší právě pro vás.  

Zobrazit celý popis »