Záclony

Zlaté tapety

Vpusťte do vašeho domova nádech luxusu. Již mnoho let je symbolem zlatá barva a právě takové tapety naleznete v této kategorii. Zlaté tapety působí na člověka velmi pozitivně, což je přínosem nejen pro vás, ale i pro vaše hosty, kteří navštíví váš dům či byt. Zlato nemá pouze jeden odstín, s čímž se setkáte i v naší nabídce. Zlaté tapety nabízíme v kombinaci jiných barev. Velmi oblíbená je kombinace zlatých odstínů s černou. Tato varianta je často vyhledávanou, díky své originalitě.

Zlatá barva stěnám sluší

Tuto ojedinělou barvu si může dopřát úplně každý. Říkáte si, že zlaté tapety nejsou nic pro vás? Můžete se velmi plést. Tento symbol bohatství a luxusu dokáže od základu změnit místnost. Ať se jedná o obývací pokoj nebo o ložnici, neuděláte chybu, když se rozhodnete právě pro tuto vznešenou variantu. Zlaté tapety může být mnohdy tenká hranice mezi krásou a kýčem. Aplikaci těchto tapet musíte velmi zvážit, abyste svému bydlení naopak neublížili. Důkladně si promyslete rozmístění a četnost.

Slaďte své bydlení k naprosté dokonalosti

Jak jsme se již zmínili, překombinování zlaté barvy může být velkým omylem, a proto je důležité, abyste sladili i ty nejmenší detaily. Zlaté tapety jsou velmi snadno sladit se zlatými doplňky. Opět myslete na to, že všeho s mírou. V naší nabídce naleznete výraznější varianty, ale i opravdu decentní, kterými nemůže nikdo nic zkazit. Vyberte si tu správnou variantu a vykouzlete si luxusní domov i Vy. 

Zobrazit celý popis »

tapety La Belle Epoque 2 345615

tapety La Belle Epoque 2 345615
Akce
(560 Kč)
371 Kč
SKLADEM
-34%

Tapety na zeď Alpha 333273

(1 067 Kč)
703 Kč
-34%

Tapety na zeď Alpha 333711

(1 067 Kč)
703 Kč
-34%